Şehirden uzak fakat şehire yakın olmak için hayal ettiğiniz yer burada

  • Telefon
  • +90 362 233 12 78
  • Cumhuriyet Mah. Atatürk Blv. No:284/A
  • Pivot Broker Ofis 55200 Atakum / SAMSUN TR

Pivot Broker

image

Pivot Broker - Değerleme ve Satış Danışmanlığı

Pivot Broker Değerleme ve Satış Danışmanlığı; Samsun' da kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı ;müşterileri için değer arz eden gayrimenkullerin kıymetlendirilmesi, değerinde sunulması ,yatırım kararları konusunda rantabl kararların alınmasını sağlamaktır.. Politikamız; ekip olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile ,müşterilerimizin taleplerine en ekonomik ,katma değeri en yüksek çözümler üretmek;hizmet verdiğimiz müşterilerimizin sahip oldukları kaynakları optimum kullanmalarını sağlayarak ülke ekonomisine ve sosyal huzura katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz; bireysel ve kurumsal etkinliği arttırma ihtiyacı olan herkese,etkili ve ekonomik çözümlerle ulaşmaktır. Vizyonumuz; sektörümüzde dünya çapında projeleri başarı ile tamamlayarak müşterilerimize hizmet etmektir. Geride bıraktığımız süre boyunca; daha çok ticari portföyler olmak üzere ,yatırım kararı alan organizasyonların uygun lokasyonlarda yapılandırma projeleri ile ,bireysel taleplerin, ölçeklendirilmesi, projelendirilmesi ve sonuçlandırılması alanlarında değerleme ve satış hizmetleri verilmiştir.

Firmamız bünyesinde bulunan sertifikalı personelimiz tarafından, pek çok organizasyonda gayrimenkul değerleme tabanlı eğitimlerin verilmesi sağlanmıştır. Pivot Broker her biri kendi alanlarında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosu ve verimli iş planlama yapısıyla gerçekleştirdiği projelerle sürekli ilerleme sağlamış ve oluşturduğu teknik altyapı ile gelişmeye açık ve sistemli büyüyen bir organizasyon haline gelmiştir.

PIVOT Broker DEĞER Katar

Doğru Yatırımlar

Pivot Broker ile doğru yatırımlar yaparsın, kazanırsın.

Kendi Yaşamın

Yaşadığın yerden hem denizi görüp, hemde sağlıklı yaşamak kim istemiz ki